skip to Main Content
0 258 242 16 16

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bermant Sigorta
Sırakapılar Mahallesi 1521 Sokak Bermant İş Merkezi No:43 Denizli

Telefon: +90 258 242 16 16

E-Posta: info@bermant.net

Web: www.bermant.net


Kemal Şakir BERMANT
Genel Müdür
Dahili 113
sakir@bermant.net

Cevat Fahri BERMANT
Genel Müdür Yardımcısı
Dahili 121
fahri@bermant.net

Beyza BERMANT KOCABAY
Genel Müdür Yardımcısı
Dahili 132
beyza@bermant.net

Emel BİLGİÇ
Üretim Yöneticisi
Dahili 122
emel@bermant.net

Tuba KALLİ
Üretim Sorumlusu
Dahili 116
tuba@bermant.net

Hülya ABALI
Muhasebe ve Finansman Sorumlusu
Dahili 119
hulya@bermant.net

Suat SELÇUK
Bireysel Müşteri Temsilcisi
Dahili 129
suat@bermant.net

İlknur Yerli
Bireysel Müşteri Temsilcisi
Dahili 130
ilknur@bermant.net

Nazım Tüfekçi
Dahili 126
Hasar Temsilcisi
nazim@bermant.net

Çağlar ZEYBEKOĞLU
Bireysel Müşteri Temsilcisi
Dahili 130
caglar@bermant.net

Cengiz KOÇ
Bireysel Müşteri Temsilcisi
Dahili 124
cengiz@bermant.net

İsim Soyisim

E-Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Mesajınızın Konusu

Mesajınız